Program

In this section you will find annotations to the talks in the program.

Organizers reserve the rights to change in the program!

Program 2022

Science

Workshopy - Workshop - Saturday - 10:00 -
Science

Srde─Źne v├ís poz├Żvam na workshop Tribal Fusion Belly Dance, vhodn├Ż pre v┼íetky ├║rovne, ako aj pre ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov, v ktorom sa zameriame na technick├Ż ako aj kreat├şvno-expres├şvny rozmer tejto krasnej viac├║rov┼łovej tane─Źnej formy.

Underground - Prednáška - Saturday - 12:00 -
Science

Ke─Ć kedysi d├ívno star├Ż bylink├ír v tmavom lese navaril tajomn├Ż elix├şr a otr├ívil n├şm pol dediny... druh├í polovica ho zlyn─Źovala a bolo po probl├ęme. Potom ale niekto dostal ├║spe┼ín├Ż n├ípad vyr├íba┼ą lieky hromadne a preda┼ą ich do ┼í├şreho sveta.

Highlight, Fantasy - Diskusia - Saturday - 17:00 -
Science

[Diskusia je v ANGLI─îTINE] Diskusia s Finnom Jonesom o ┼żivote, vesm├şre a v├┤bec., ale aj o jeho filmovej kari├ęre, jeho postav├ích, novink├ích, ako sa mu ┼żije v LA, a ┼żivote.

Future Earth - Prednáška - Saturday - 19:00 -
Science

Ak n├ím plan├ętu pred klimatickou kr├şzou v─Źas nezachr├íni glob├ílna skromnos┼ą, budeme sa musie┼ą spo─żahn├║┼ą na technologick├ę rie┼íenia, ktor├ę maj├║ potenci├íl ju odvr├íti┼ą. Napr├şklad tieto.

Holodeck

Liter├írna l├şnia - Diskusia - Saturday - 12:30 -
Holodeck

Zvolili sme si sc├ęnick├ę spracovanie diela┬áReaperMan, ktor├ę pl├ínujeme rozvin├║┼ą v r├ímci diskusie, korou v├ís bud├║ ┬ásprev├ídza┼ą ─Źlenovia kreat├şvneho t├şmu Ateli├ęrBezStropU.┬á

Cosplay - Workshop - Saturday - 14:00 -
Holodeck

Na workshope si uk├í┼żeme, ako si vytvori┼ą hororov├Ż makeup takzvan├ę SFX (Special Effects Makeup). Vytvor├şme spolu takzvan├║ sp├íleninu, alebo zhoreninu. Po tomto workshope si u┼ż aj vy sami budete vedie┼ą vytvori┼ą tak├Żto hororov├Ż makeup.

Command Deck

Liter├írna l├şnia - Predn├í┼íka, Diskusia - Saturday - 13:30 -
Command Deck

S├ęria L├ęgie je temn├í space opera pln├í zvratov a akcie. Dvaja ├║spe┼ín├ş ─Źesk├ş autori (Franti┼íek Kotleta a Krist├Żna Sn─Ťgo┼łov├í) zodpovedaj├║ ot├ízky fan├║┼íikov, a prezradia ─Źo-to o svojej spolo─Źnej tvorbe aj o individu├ílnych projektoch.┬á┬á┬á

Hry, Cosplay - Prednáška, Diskusia - Saturday - 17:00 -
Command Deck

Chce┼í sa dozvedie┼ą, ako prebeha proces tvorby nov├ęho kost├Żmu? Ko─żko trv├í pr├şprava a v├Żroba? A ─Źo m├í Shial v pl├íne ako ─Ćal┼íie? Alebo ┼ąa zauj├şma, ako vyzer├í de┼ł grafika v CD Projekte?┬á┬á

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.