SlavCon 2021

O nás

SlavCon sa rozširuje z trojdňového festivalu fantastiky a popkultúry na celoročné podujatie!

Venujeme sa popkultúre, fantastike, sci-fi, hororu, histórii a mytológii. Na svoje si prídu aj fanúšikovia literatúry, filmu, seriálov, hier, larpu či umenia. Ale hlavne, prinášame zmysluplné a tvorivé prežitie voľného času.

Okrem prednášok ponúkame širokú škálu kreatívnych a pohybových workshopov, ako aj pestrý sprievodný program. Predstavujeme známe osobnosti, LOCAL HEROES, ktorí prispievajú a pozitívne ovplyvňujú kultúrnu scénu Slovenska. Okrem toho organizujeme aj súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť podľa svojej chuti.

Myslíme i na našu budúcnosť, preto predstavujeme voľnú líniu FUTURE EARTH, ktorá v sebe spája ekológiu a technológiu. Podporujeme tiež koncepty Zero Waste či Smart Cities.

V roku 2022 prinesieme:
FESTIVAL SlavCon 2022 ONLINE (23. 04. 2022).
Lístky pre rok 2022 nebudú potrebné. Festival je tento rok výnimočne bez vstupného a je otvorený pre každého. Podporiť nás stále môžete dobrovoľným príspevkom na účet OZ SlavCon alebo cez Patreon!
Lístky z roku 2020 platia na najbližší on spot festival (2023 ?).

CELOROČNÉ AKTIVITY:
Keďže aj my sa chceme hrať, vzdelávať a socializovať po celý rok, najskôr sme transformovali SlavCon z trojdňovej akcie na celoročnú udalosť v malých mesačných dávkach.

Mesačne prinášame:

  • novinky zo sveta popkultúry na našom FB a Instagrame
  • nepravidelné kvízy
  • prednášky

Mnoho iného a insiderského info o festivale, prípravách, o nás a aktivitách, ktoré robíme, ako výrobky z kože, pečenie, malé akcie, kresby, fotenia a iné nájdete na našom novom Patreone! Pretože aj my sa chceme s vašou podporou kreatívne realizovať. 

Partneri

Partneri

VieMi consultingMadMaxon

Spoluorganizátori

Sci-Fi Guide.netSpoločensto TolkienaSciFi.sk